Post thumbnail

PUBG Finland FACEIT DUO 4.12.2018 [Pistelaskenta]

POSTED BY Jere Vanhala 04.12.2018

Tässä ovat viikottaisen Duo turnauksen pisteet. Illan selostuksesta vastasi meidän ikioma LapsaZ. Onnea kärkikolmikolle 🎉

 

JoukkueTapotErangelErangelErangelErangelPisteet
land of lap291199908
FeelsDumbMan21172711697
ToXiC-Duo26391018642
Denssihuules19253012578
FeelsBadMan11182526457
KorppiDuo8128123456
Taikurit81018315396
No Namers3133157386
Team 87522206354
Sensor82715219341
Mallas Stars71461817324
PaskaPistoolit82511622301
PartasenKarvat99131929283
WesiKylanPojat82429272276
Oulun Mangustit82819178261
FuryMentalGaming46102921258
Onetrickponies42017423258
Raihnaset6420245257
Alk0 Team 262172814252
YMCA esports51926234245
pullat01142128225
Lazy Snipers 337301124221
2-man Shelter22225810214
Quadra SS12321713207
EL Academy 1626161425192
Alk0329121623166
KORPIT18282616162
TimppajaHapa116231327137
White Fb330242211136
UskonVeljet015142530120

Pisteenlaskusta vastasi oma ylituomarimme Saku ”CorottPlus” Pirinen

– – – Kirjoittanut SPY3R – – –


PUBG Finland sivuston ohella myös somessa:
Instagram: @PUBGFinland
Twitter: @PUBGFinland
Facebook: @PUBGFinland
Discord: @PUBGFinland