Post thumbnail

MJ-Academyn pojat olivat viikon kovin duo

POSTED BY Jere Vanhala 08.01.2019

Vuoden ensimmäinen PUBG Finlandin järjestämä duo-turnaus oli MJ-Academyn hallintaa, sillä Zoon ja Sape dominoivat Erangelin niittyjä erittäin vahvasti. Toiseksi selviytyivät Hefeboin ja VEEVIZZin ”pojjaat” , sekä kolmanneksi Dolanalin ja Tripla1:n edustama ”JoloBois”. Kokonaisuudessaan turnauksen pistetaulukko löytyy alta:

 

JoukkueTapotErangelErangelErangelKokonaispisteet
MJ-Academy27163774
poijjaat133218491
JoloBois71914444
TOXIC_DUO1412315423
Pohjolan Hurjat613131392
Mallas Stars71049369
LAHE eSports1042012340
Gopnik Squad12519322
Mallas Starss38182321
WesiKylanPojat561110315
Mylta Bois49146293
OKPL516127270
UskonVeljet571022250
Sensor852829226
savonmaestrot22578224
Katositaovea327155211
2-man Shelter226813184
Royal lions111923177
Sicko Mode4231720128
No_Just_Ne3212414121
Revils Academy2242511114
Nisutem1151628112
OHOPAAHA3182121111
Clickbait4282217108
mansepg214262499
No Namers020192665
SoloScrubs017293050
UNKNoWN022232735
Team Hazardi 1029272520