Post thumbnail

PSL Kausi 2 – Karsintalohko B

POSTED BY Jere Vanhala 05.04.2019

PUBG Suomiliigan toisen kauden karsinnat jatkuvat tänään 5.4 kello 19:00 alkaen. Tänään vuorossa on Karsintalohko B. Karsintalohkon 7 parasta joukkuetta etenevät lauantaina pelattavaan karsintafinaaliin, josta puolestaan 6 parasta joukkuetta lunastavat paikkansa PUBG Suomiliigan toiselta kaudelta. Lisätietoja karsinnoista täältä.

#JoukkueTapotErangelErangelMiramarMiramarErangelErangelPisteet
Where Team5014177282
PecadoBoys345731015153
Parrattomat336115461251
Call_Me252541114541
M1G Blaze263101262740
Qrikka eSports2315816211040
SIR211132153639
HAKKA eSports187213151438
Korot2413149310830
Clover201461088428
Northern Dynamo124981216322
Toppikset12101314541519
LFOD1481551391618
UskonVeljet15121211913915
Mesimäyrät8916616121110
MinskinMurmelit8161171411139

 

– – – Kirjoittanut SPY3R – – –