Post thumbnail

PSL Kausi 2 – Viikko 2 [Pisteet]

POSTED BY Jere Vanhala 04.05.2019

PUBG Suomiliigan toisen kauden toinen peliviikko pelataan tänään 4.5 kello 19:00 alkaen. Tänään joukkueet kohtaavat toisensa 5 kertaa.

Liigan lähetyksiä voit seurata aina lauantaisin kello 19:00 eteenpäin Elisa Viihteen Twitch-kanavalta

Toisen kauden joukkueet löydät täältä ja säännöt täältä.

Toisen peliviikon pisteet:

#JoukkueMiramarMiramarMiramarErangelErangelTapotPisteet
YMCA Esports112159183128
Feniks eSports6116683773
uMx Gaming45513144565
loysa844854564
M1G Glacier1515107104364
ForbiddenChiefs121331114163
MJ-Academy13712343454
Enhanced1122493353
Where Team29115123552
Takalaittomat53141123050
SJK eSports101081032548
Exploding Labrats168712133547
MJ-Esports3146262541
Nordic Goblins71691572940
Parrattomat Paapat1411116151329
Conquer Gaming961314162022

Lisädataa peleistä löydät täältä.

– – – Kirjoittanut SPY3R – – –