Post thumbnail

PSL Kausi 2 – Viikko 4 [Pisteet]

POSTED BY CorottPlus 18.05.2019

PUBG Suomiliigan toisen kauden neljäs peliviikko pelataan tänään 18.5 kello 17:00 alkaen. Tänään joukkueet kohtaavat toisensa viisi kertaa.

Liigan lähetyksiä voit seurata aina lauantaisin kello 17:00 eteenpäin Elisa Viihteen Sport Twitch-kanavalta

Toisen kauden joukkueet löydät täältä ja säännöt täältä.

Neljännen peliviikon pisteet:

#JoukkueMiramarMiramarMiramarErangelErangelTapotPisteet
YMCA Esports134695155240
Feniks eSports11291675142
loysa126122290140
ForbiddenChiefs2113141684139
SJK eSports1141113189138
Exploding Labrats598111594122
Takalaittomat16823966116
M1G Glacier7161551078113
Enhanced815148769108
uMx Gaming957151377108
MJ-Academy675645187
Where Team143410115784
Conquer Gaming10101785975
MJ-Esports15131012145071
Nordic Goblins41216434570
Parrattomat Paapat311316122551

Lisädataa peleistä löydät täältä.

– – – Kirjoittanut CorottPlus – – –