Post thumbnail

PSL Kausi 2 – Viikko 5 [Pisteet]

POSTED BY Jere Vanhala 25.05.2019

PUBG Suomiliigan toisen kauden viides peliviikko pelataan tänään 25.5 kello 17:00 alkaen. Tänään joukkueet kohtaavat toisensa viisi kertaa.

Liigan lähetyksiä voit seurata aina lauantaisin kello 17:00 eteenpäin Elisa Viihteen ElisaViihdeSport2 Twitch-kanavalta

Toisen kauden joukkueet löydät täältä ja säännöt täältä.

Viidennen peliviikon pisteet:

#JoukkueErangelErangelErangelMiramarMiramarTapotPisteet
YMCA Esports8111015182288
SJK eSports1121321114185
Feniks eSports149814798167
Enhanced17483102162
Exploding Labrats1310259125162
ForbiddenChiefs9415151298157
loysa1251691494147
uMx Gaming212961697136
Where Team51351286135
Takalaittomat1616114470128
M1G Glacier151510131392127
MJ-Academy76147865106
MJ-Esports3831656398
Nordic Goblins61412366195
Conquer Gaming1011611106987
Parrattomat Paapat43712114075

Lisädataa peleistä löydät täältä.

– – – Kirjoittanut SPY3R – – –