Post thumbnail

PSL Kausi 2 – Viikko 6 [Pisteet]

POSTED BY Jere Vanhala 01.06.2019

PUBG Suomiliigan toisen kauden viimeinen peliviikko pelataan tänään 1.6 kello 17:00 alkaen. Tänään joukkueet kohtaavat toisensa viisi kertaa.

Liigan lähetyksiä voit seurata aina lauantaisin kello 17:00 eteenpäin Elisa Viihteen ElisaViihdeSport Twitch-kanavalta

Toisen kauden joukkueet löydät täältä ja säännöt täältä.

Liigan pistetilanne:

#JoukkueMiramarMiramarMiramarErangelErangelTapotPisteet
YMCA Esports12816217352
Enhanced88161147231
Feniks eSports41343120217
SJK eSports11314138139216
ForbiddenChiefs213582122197
Exploding Labrats1616424144195
loysa1310131412112165
Takalaittomat611231094165
uMx Gaming397125113161
Where Team1266101398151
M1G Glacier5516151598139
MJ-Academy7121291176118
Nordic Goblins91410111672106
MJ-Esports151511161471106
Conquer Gaming104157980103
Parrattomat Paapat1479574687

Lisädataa peleistä löydät täältä.

– – – Kirjoittanut SPY3R – – –