Post thumbnail

PSL Kausi 3 Karsintafinaali A/B

POSTED BY CorottPlus 03.08.2019

PUBG Suomiliigan kolmannen kauden ensimmäinen karsintafinaali alkaa tänään 3.8. kello 17.30 alkaen. Tänään A- ja B-lohkon joukkueet taistelevat kahdeksan kartan ajan paikasta PSL kolmannelle kaudelle taistelemaan eSM-tittelistä sekä 10 000€ palkintopotista!

Lähetystä voit seurata kello 17:30 eteenpäin Elisa Viihteen ElisaViihdeSport Twitch-kanavalta

Pistetilanne:

#JoukkueMIRMIRMIRMIRERAERAERAERATapotPisteet
Conquer Gaming1112311985146
Overrated Individuals922776354266
Welcome to Ferry (Pier)5161014112584057
Mirage Gaming1164101429164153
Puskatorpeedot73716146113051
Tikka Esports311913415412851
Orion Hunters44148123742645
Pilipali Pojat1010123241231939
Clover2786516862137
4Crawler's81511111571573235
Ready eSports1351548910121927
ElääGelbaileeDyyds691615981421726
M1G Glacier161361616513142025
Karhukopla128131213112101623
erikoosmiehet151235101011131321
KHR ESPORTS141459111316151518

– – – Kirjoittanut CorottPlus – – –