Post thumbnail

PSL Kausi 3 – Karsintafinaali C/D

POSTED BY Jere Vanhala 10.08.2019

PUBG Suomiliigan kolmannen kauden toinen karsintafinaali alkaa tänään 10.8. kello 17.30 alkaen. Tänään C- ja D-lohkon joukkueet taistelevat kahdeksan kartan ajan paikasta PSL kolmannelle kaudelle taistelemaan eSM-tittelistä sekä 10 000€ palkintopotista!

Lähetystä voit seurata kello 17:30 eteenpäin PUBG Finlandin kanavalta

Pistetilanne:

#JoukkueMIRMIRMIRMIRERAERAERAERATapotPisteet
24 Hours415161072165578
MJ-Academy21912311213774
Northern Legacy Red121079411115071
Where Team15134318984263
Löysä95128123644560
uMx Gaming3161324516154058
Takalaittomat7415156473156
Primal67161512332550
Nestorin Laihat Eväät1091116211222345
ISO eSports58591671453041
Blaze13123414158102131
Nordic Goblins1114214101015162329
Isey Skyr esports8106561313122129
Inutilem Snipers123713814591121
MadBooster14681511167131013
Qrikka eSports1611141113910141212