Post thumbnail

PSL Kausi 3 – Viikko 3 [Pistetilanne]

POSTED BY Jere Vanhala 05.09.2019

PUBG Suomiliigan kolmannen kauden kolmas peliviikko pelataan tänään 5.9 kello 18:30 alkaen. Tänään joukkueet kohtaavat toisensa viisi kertaa.

Liigan lähetyksiä voit seurata aina torstaisin kello 18:30 eteenpäin Elisa Viihteen Twitch-kanavalta.

Kolmannen kauden joukkueet löydät täältä. Lisätietoja eSM-kaudesta luettavissa täältä.

Kolmannen peliviikon pisteet:

#Joukkueen nimiErangelErangelErangelMiramarMiramarTapotYhteispisteet
24 Hours51113890153
Conquer Gaming6325183143
Enhanced149113979122
Nopsamasa Oy11139272110
Where Team241211269102
HIKIKORPIT41510645799
MJ-Academy976236896
Feniks esports16137775583
Rehti Gaming108141065879
Overrated Individuals13298164070
Tikka esports111241154265
uMx Gaming1216512134862
Takalaittomat1514814143450
Primal8101515112443
Puskatorbeedot35134152037
Mirage Gaming761616102732

Pisteiden lisäksi tarkempaa dataa kustakin pelistä löydät tästä.

– – – Kirjoittanut SPY3R – – –