Post thumbnail

PSL Kausi 4 – Karsintafinaali CD

POSTED BY Jere Vanhala 02.11.2019

PUBG Suomiliigan neljännen kauden viimeiset liigapaikat ratkotaan tänään, kun Karsintafinaali CD pelataan 2.11. kello 17.30 alkaen. Finaalissa pelataan yhteensä 8 karttaa.

Finaalin 6 parasta joukkuetta etenevät PUBG Suomiliigan neljännelle kaudelle.

Lähetystä voit seurata kello 17:30 eteenpäin Elisa Viihteen Twitch-kanavalta

Pistetilanne:

#Joukkueen nimiMirMirMirSanEraEraEraEraTapotYhteispisteet
QUICKMATH41721011171122
Nopsamasa8214728135382
NLE Blue1736144434273
Zero Chance1561310212524057
MJ-Academy104515146143052
Taidekerho216158481463246
M1G Glacier1311471151172844
Orion Finland125105893152638
Clover11811365792335
ISO eSports539121561081930
b0t51492111171351929
IseySkyr esport713121531115161925
Rosvojoukko6148169316111624
Rozhok Roosters31214912132121223
Ready eSports915613161694915
M1G Thunder16101614131012101414