Post thumbnail

PSL Kausi 4 – Karsintalohko A

POSTED BY Jere Vanhala 17.10.2019

PUBG Suomiliigan neljännen kauden Karsintaloko A pelataan tänään 17.10. kello 18.30 alkaen. Lohkossa pelataan yhteensä 6 karttaa.

Lohkon 7 parasta joukkuetta etenevät lauantaina pelattavaan Karsintafinaali AB:hen. Lisäksi A- ja B-lohkojen parempi kahdeksanneksi sijoittunu joukkue etenee karsintafinaaliin.

Lähetystä voit seurata kello 18:30 eteenpäin Elisa Viihteen Twitch-kanavalta

Pistetilanne:

#Joukkueen nimiMiramarMiramarErangelErangelErangelSanhokTapotYhteispisteet
YMCA Esports71113365106
Puskatorpeedot12610413365
Takalaittomat65116122548
TeamFrosty3654682542
Lemmikkikorpit5838271835
Espirals eSport9382761631
Estroxal eSport410438111630
4Musketeers8777541122
NIH2499105922
NAHKASPORTS1011251110716
AR-VATUT1191011991414