Post thumbnail

PSL Kausi 4 – Karsintalohko B

POSTED BY Jere Vanhala 18.10.2019

PUBG Suomiliigan neljännen kauden Karsintaloko B pelataan tänään 18.10. kello 18.30 alkaen. Lohkossa pelataan yhteensä 6 karttaa.

Lohkon 7 parasta joukkuetta etenevät lauantaina pelattavaan Karsintafinaali AB:hen. Lisäksi A- ja B-lohkojen parempi kahdeksanneksi sijoittunu joukkue etenee karsintafinaaliin.

Lähetystä voit seurata kello 18:30 eteenpäin PUBG Finlandin Twitch-kanavalta

Pistetilanne:

#Joukkueen nimiMiramarMiramarErangelErangelErangelSanhokTapotYhteispisteet
Northern Legacy3691385073
Onko ihan pakko14122234071
Where Team952111614261
whodoyoutrust26175134061
Parrattomat7210141103653
Mirage Gaming633151252338
Transnistria49551322238
Primal128841462129
SUPER REHTI141696161428
4 Crawlers1110431141427
Tikka eSports5111610791216
SRP eSports1312111347914
Elakelaiset10151588151012
Kkonat15141461512810
OldCorps81371691446
Ei Vaan Osaa16161312101155