Post thumbnail

PSL Kausi 4 – Viikko 1

POSTED BY Jere Vanhala 07.11.2019

PUBG Suomiliigan neljäs kausi starttaa tänään 7.11 kello 18:30 alkaen. Tänään joukkueet kohtaavat toisensa viisi kertaa.

Liigan lähetyksiä voit seurata aina torstaisin kello 18:30 eteenpäin Elisa Viihteestä ja Elisa Viihteen Twitch-kanavalta.

Neljännen kauden joukkueet löydät täältä.

Ensimmäisen peliviikon pisteet:

#Joukkueen nimiErangelErangelSanhokMiramarMiramarTapotYhteispisteet
NopsaMasa OY4141133766
Feniks eSports813694361
Taidekerho5527133245
Conquer Gaming152121012440
QUICKMATH2945102134
YMCA Esports13311922132
Team Frosty1471351331
Varjoveljet7105371727
uMx Gaming31113841525
Isey Skyr eSports66144151321
Northern Legacy Esports9891561821
Takalaittomat16161628815
Northern Legacy eSports Blue1112614111113
ONKO IHAN PAKKO107816121113
One Stop Tactics121515111699
Zero Chance141310121466

Lisädataa kauden peleistä löydät täältä.