Post thumbnail

PSL Kausi 4 – Viikko 2

POSTED BY Jere Vanhala 14.11.2019

PUBG Suomiliigan neljännen kauden toinen peliviikko starttaa tänään 14.11 kello 18:30 alkaen. Tänään joukkueet kohtaavat toisensa viisi kertaa.

Liigan lähetyksiä voit seurata aina torstaisin kello 18:30 eteenpäin Elisa Viihteestä ja Elisa Viihteen Twitch-kanavalta.

Neljännen kauden joukkueet löydät täältä.

Toisen peliviikon pisteet:

#Joukkueen nimiMiramarMiramarSanhokErangelErangelTapotYhteispisteet
Conquer Gaming441365798
Feniks eSports321611156493
NopsaMasa OY71157115589
QUICKMATH8103135286
Taidekerho10110595884
uMx Gaming1328143466
YMCA Esports978613964
Varjoveljet151544133654
Isey Skyr eSports21661473350
Northern Legacy Esports1414141043441
Team Frosty1312913102341
Takalaittomat118132122135
Northern Legacy eSports Blue121371252733
ONKO IHAN PAKKO56111682028
Zero Chance69121521725
One Stop Tactics165159162124

Lisädataa kauden peleistä löydät täältä.