Post thumbnail

PSL Kausi 4 – Viikko 3

POSTED BY Jere Vanhala 21.11.2019

PUBG Suomiliigan neljännen kauden kolmas peliviikko pelataan tänään 21.11 kello 18:30 alkaen. Tänään joukkueet kohtaavat toisensa viisi kertaa.

Liigan lähetyksiä voit seurata aina torstaisin kello 18:30 eteenpäin Elisa Viihteestä ja Elisa Viihteen Twitch-kanavalta.

Neljännen kauden joukkueet löydät täältä.

Kolmannen peliviikon pisteet:

#Joukkueen nimiErangelErangelSanhokMiramarMiramarTapotYhteispisteet
QUICKMATH13513587142
Conquer Gaming11252276142
NopsaMasa OY41441777130
YMCA Esports3339173123
Feniks eSports8101213481115
Taidekerho577101579110
uMx Gaming2866662107
Varjoveljet6124145999
Isey Skyr eSports15291695073
Northern Legacy Esports1141512124758
Northern Legacy eSports Blue71111784655
ONKO IHAN PAKKO10610833753
Team Frosty1413811163251
Takalaittomat991315132842
Zero Chance1215145112637
One Stop Tactics16161614102326

Lisädataa kauden peleistä löydät täältä.