Post thumbnail

PSL Kausi 4 – Viikko 4

POSTED BY Jere Vanhala 28.11.2019

PUBG Suomiliigan neljännen kauden neljäs peliviikko pelataan tänään 28.11 kello 18:30 alkaen. Tänään joukkueet kohtaavat toisensa viisi kertaa.

Liigan lähetyksiä voit seurata aina torstaisin kello 18:30 eteenpäin Elisa Viihteestä ja Elisa Viihteen Twitch-kanavalta.

Neljännen kauden joukkueet löydät täältä.

Neljännen peliviikon pisteet:

#Joukkueen nimiMiramarMiramarSanhokErangelErangelTapotYhteispisteet
QUICKMATH15161115112180
Conquer Gaming33515795175
Feniks eSports64362117170
YMCA Esports162214698162
Taidekerho138718107151
NopsaMasa OY812921386146
Varjoveljet571431485134
uMx Gaming1491541070119
Isey Skyr eSports1214138172106
Northern Legacy Esports2111131275102
Northern Legacy eSports Blue1101010156382
Team Frosty954944373
ONKO IHAN PAKKO715125114161
Takalaittomat1068733861
Zero Chance111361293548
One Stop Tactics4111616163441

Lisädataa kauden peleistä löydät täältä.