Post thumbnail

PSL Kausi 4 – Viikko 5

POSTED BY Jere Vanhala 05.12.2019

PUBG Suomiliigan neljännen kauden viides peliviikko pelataan tänään 5.12 kello 18:30 alkaen. Tänään joukkueet kohtaavat toisensa viisi kertaa.

Liigan lähetyksiä voit seurata aina torstaisin kello 18:30 eteenpäin Elisa Viihteestä ja Elisa Viihteen Twitch-kanavalta.

Neljännen kauden joukkueet löydät täältä.

Viidennen peliviikon pisteet:

#Joukkueen nimiErangelErangelSanhokMiramarMiramarTapotYhteispisteet
QUICKMATH112291149243
YMCA Esports233119133213
NopsaMasa OY619314118195
Varjoveljet35144119194
Conquer Gaming881465104191
Feniks eSports10611143129189
Taidekerho1271317126182
uMx Gaming51055881140
Northern Legacy Esports114412692129
Isey Skyr eSports151567285128
Northern Legacy eSports Blue9978117798
ONKO IHAN PAKKO132122135183
Team Frosty14111510155181
Takalaittomat413815124775
Zero Chance7141013104357
One Stop Tactics16161616163441

Lisädataa kauden peleistä löydät täältä.