PUBG Finland Viikkofinaalin pisteseuranta

POSTED BY CorottPlus 30.08.2019

PUBG Finland Viikkofinaalin pisteseuranta

Lähetyksiä voit kello 19.00 eteenpäin Elisa Viihteen Twitch-kanavalta.

Pistetilanne:

#Joukkueen nimiErangelErangelErangelErangelErangelErangelTapotYhteispisteet
NLE Blue2448234571
Conquer Gaming33121343968
M1G Thunder61522913357
Mirage Gaming911610172748
Primal1121158102344
Clover42651282238
Pilipali Pojat5810121022434
Qrikka eSports1310117492833
4Crawlers8113137152633
Takalaittomat11141495132730
ISO eSports1051561362330
EeGeeDee1497416121722
NoNamers778141151420
NLE Junior166931411916
Pancake121351161649
Milferinos15161316151411