Post thumbnail

PUBG Suomiliiga – Viikko 4 [pisteet]

POSTED BY Jere Vanhala 17.02.2019

PUBG Suomiliigan neljäs pelikierros pelataan tänään 17.2.2019. Lähetys peleistä alkaa noin. 17:45 ja sitä voit seurata joko televisiota Elisa Viihde Sport -kanavalta tai tietokoneelta Elisa Viihteen Twitch-kanavalta. Neljännellä kierroksella joukkueet kohtaavat toisensa 6 kertaa; 4 kertaa Miramarissa ja 2 kertaa Erangelissa.

Lisätietoja löydät alla olevista linkeistä:
Joukkueet
Aikataulut

Kokonaistilanne (pelattu 20/40 karttaa):

JoukkueTapotMiramarMiramarErangelErangelMiramarMiramarPisteet
Pelkkää Viivaa11812611345868
Great People Only914416104115576
RehabBros 117610471515462
Enhanced 10215176665122
Quickmath 9521528574780
Conquer Gaming 8775134124762
FeelsDumbMan
819314311134226
Unknown Crew748751112164124
MJ-Esports 7018621093950
MJ-Academy 481121516833748
Feniks eSports 543119151383214
Isey Skyr esports415161197152676
uMx Gaming531314101314142598
TheAwesomeTeam451693142102570
M1G Glacier41101385952556
Vision 501412121216122440

 

– – – Kirjoittanut SPY3R – – –