Post thumbnail

PUBG Suomiliiga – Viikko 5 [pisteet]

POSTED BY Jere Vanhala 23.02.2019

PUBG Suomiliigan viides pelikierros pelataan tänään 23.2.2019. Lähetys peleistä alkaa noin. 18:45 ja sitä voit seurata joko televisiota Elisa Viihde Sport -kanavalta tai tietokoneelta Elisa Viihteen Twitch-kanavalta. Viidennellä kierroksella joukkueet kohtaavat toisensa 5 kertaa; 2 kertaa Miramarissa ja 3 kertaa Erangelissa.

Lisätietoja löydät alla olevista linkeistä:
Joukkueet
Aikataulut

Kokonaistilanne (pelattu 25/40 karttaa):

JoukkueTapotMiramarMiramarErangelErangelErangelPisteet
Pelkkää Viivaa1661186157746
Great People Only1053913966490
RehabBros 12882911136278
Enhanced 118131211256048
Conquer Gaming 1071037895812
FeelsDumbMan
10321412145608
MJ-Esports 8412113515164
Quickmath 9716101616164876
MJ-Academy 6815155734728
Unknown Crew92716151384722
Feniks eSports 669523114386
Vision 83471474148
Isey Skyr esports566441523916
uMx Gaming7156614103556
M1G Glacier521481010123072
TheAwesomeTeam4611131412142756

 

– – – Kirjoittanut SPY3R – – –