Post thumbnail

PUBG Suomiliiga – Viikko 7 [pisteet]

POSTED BY Jere Vanhala 16.03.2019

PUBG Suomiliigan toiseksi viimeinen pelikierros pelataan tänään 16.3.2019. Lähetys peleistä alkaa noin. 18:45 ja sitä voit seurata joko televisiota Elisa Viihde Sport -kanavalta tai tietokoneelta Elisa Viihteen Twitch-kanavalta. Seitsemännellä kierroksella joukkueet kohtaavat toisensa 5 kertaa Miramarin aavikolla.

Lisätietoja löydät alla olevista linkeistä:
Joukkueet
Aikataulut

Kokonaistilanne (pelattu 35/40 karttaa):

JoukkueTapotMiramarMiramarMiramarMiramarMiramarPisteet
Pelkkää Viivaa20833311410068
Great People Only169196359894
Enhanced 17811815129348
SJK eSports16321476118548
MJ-Esports 126558118186
Conquer Gaming 1251212101367590
MJ-Academy 10041311236380
Feniks eSports 981472976178
Isey Skyr esports846214485904
Vision 111101091295796
uMx Gaming10074138144950
Quickmath 9715151515154946
Unknown Crew9216161616164752
M1G Glacier761311210104406
TheAwesomeTeam5886514134168
Pirkka esports
199114721184

 

– – – Kirjoittanut SPY3R – – –